avatar

Tuğba Sarıünal

Eğitmen
Hakkında

Merhaba! Ben Tuğba Sarıünal. Ankara Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldum. Ardından Drama İstanbul Senarist Geliştirme ve Film Atölyesi’nde yaratıcı senaristlik eğitimi aldım. Bahçeşehir Üniversitesi Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Programı’nı tamamladım.

Çeşitli projelerde senaryo ekiplerine senarist olarak dâhil oldum. Kafkaokur Dergisi’nde yazılarım yayımlandı. Destek Yayınları bünyesinde yayımlanan “Felsefe Serisi” için editörlük ve derleme yaptım. Yine Destek Yayınları bünyesinde hazırlanan “Biyografi Serisi” için Nikola Tesla kitabını yazdım. Bireysel olarak yazdığım ilk romanım olan “Sanrı” 2014 yılında uzun süre çok satanlar listesinde kaldı. Toplamda 14 kitabım yayınlandı. 2020 yılının mart ayında “Fil Saati” romanımı okurlarımla buluşturdum. TV kanallarında program editörlüğü yaptım. Haberler.com bünyesinde haber metinleri ve haber içerikli podcastler hazırladım. 2021 Yılında Destek Yayınları bünyesinde yayımlanan “Usta- Çırak Sohbetleri” serisinin editörlüğünü ve derlemesini yaptım.

Boğaziçi Enstitüsünde Yaratıcı Senaryo Eğitimi ve Özgün İçerik Üretme Yöntemleri eğitimi vermekteyim. Bu eğitimle, uygulamalı bölümler içeren kapsamlı bir senaryo bilgisine sahip olacaksınız. Senaryo nedir sorusuyla başlayan eğitimimiz kendi profesyonel senaryonuzu yazabileceğiniz seviyeye kadar devam eden temel bilgilerden oluşmaktadır.

Derslerime katılacağınız günü sabırsızlıkla beklemekteyim.

 

Tuğba Sarıünal

Boğaziçi Enstitüsü | Eğitmen

Eğitimci Değerlendirmesi
5.00

(Toplam 3 Değerlendirme)

100%
0%
0%
0%
0%
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat