avatar

Nurgül Palaz

Eğitmen
Hakkında

Merhaba! ben Nurgül Palaz.

8 Ocak 1982’de doğdum. 2000 yılında İzmir Özel Türk Kolejinden mezun olduktan sonra Bursa Uludağ Üniversitesinde Almanca Öğretmenliği Bölümü’nü okudum. Üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra bir yıl boyunca pazarlama sektöründe görev aldım. Ardından Adnan Menderes Havalimanında check-in görevlisi olarak çalıştım. Daha sonra İzmir MEV Kolejinde Almanca öğretmenliği yaptım. Burada 3 yıl boyunca çalıştıktan sonra İstanbul’a taşındım. İstanbul’da Doğa Koleji, Bil Koleji ve Okan Koleji gibi birçok özel öğretim kurumunun farklı eğitim kademelerinde Almanca öğretmeni olarak çalıştım. Bu süreçte eğitimle ilgili düzenlenen seminerlere katıldım.

Eğitmenliğe devam ettiğim sırada bir yandan da Bahçeşehir Üniversitesinde İngiliz Dili Yüksek Lisans Programı’nı tamamladım. Ardından İstanbul’da International Training Institute (ITI) aracılığıyla Yetişkinlere İngilizce Öğretimi Sertifikası (CELTA) ve Goethe Institut aracılığıyla C1 Sertifikası aldım. Almanca, İngilizce ve İspanyolca dillerini bilmekteyim.

Şimdi ise Boğaziçi Enstitüsü bünyesine katılarak sizler için online Almanca Eğitimi hazırladım. Bu eğitim ile temel seviyede Alman dilini öğrenmeniz mümkün olacak.

Temel Seviye Almanca Eğitimi’ne katılan öğrenciler şu bilgileri öğrenecek:

  • Alman dilinin harflerini öğrenme
  • Almanca temel seviye dil bilgisi kuralları
  • Temel seviye Almanca kelimeler
  • Alman dilinde kendini tanıtma

Hepinizi eğitimime bekliyorum.

Sevgiler.

Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat