Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı

Uluslararası Onaylı Dijital Pazarlama Eğitimi

Kalan Kontenjan

EĞİTİM DETAYLARI

  • 4 Nisan 2020
  • Cmt - Paz / 10:00 - 17:00
  • 84 Saat
  • Boğaziçi Enstitüsü / Kadıköy

Eğitiminizin haftalık planlaması

010203040506

1.Hafta

12 Saat

 

2.Hafta

12 Saat

3.Hafta

12 Saat

4.Hafta

12 Saat

5.Hafta

12 Saat

6.Hafta

12 Saat

AVANTAJLAR

Sosyal Medya Eğitimi Sertifika Programı

Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı iyi bir başlangıç için sizi kendinize yatırım yapmaya çağırıyor. Program bu süreçte sizi kendi alanında deneyimli, uzman ve bildiklerini karşısındakine aktarmakta başarılı profesyonellerle buluşturuyor.

Markaların tüketiciyle iletişiminin ilk adımından başlayıp son adımına dek nasıl bir yol izlediklerini öğreneceğiniz bu program yardımıyla hayalinizdeki işe girecek, girişiminize yeni bir bakış açısı kazandıracak veya daha iyi bir pozisyon için harekete geçeceksiniz.

“Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı” etkileşime dayalı soru cevap şeklinde işlenen dersleriyle, örnek marka incelemelerine dayalı yapısıyla bu alandaki en iyi eğitim programıdır.

Eğitim süresince google adwords, seo, facebook reklamları, twitter reklamları, eposta pazarlama dijital pazarlama için önemli konular ayrıntılı olarak işlenecetir. Diğer taraftan facebook, twitter, instagram, linkedin gibi sosyal ağlarla ilgili olarak ayrıntılı sosyal medya dersleri yapılacaktır. Bu derslerde amaç eğitim alacak kişilerin mesleki hayatlarında pozitif ilerlemeler kaydetmektir

SERTİFİKA

Boğaziçi Enstitüsü tarafından planlanıp organize edilen program sonunda sertifika alma şartlarını yerine getirmeniz durumunda sertifika almaya hak kazanacaksınız.

 

Sertifika Şartları:

1- Programa en az %80 oranında devam etmek.

2- Sınıf içi yapılan çalışmalara katılmak.

3- Sınav ve proje notundan en az 70 almak. ( Katılımcılar eğitim sonunda proje teslim ederler ve sınava girerler.)

Bu eğitimi kurumsal olarak planla ve uygula

SONRAKİ DÖNEMLER

Eğitim bütçenizi ve diğer detayları düzenlemek için diğer dönemlerin bilgisine ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğümüzden dolayı bu bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Aşağıda sonraki dönemlerin başlangıç tarihlerini görebilirisiniz.

Mezunlarımız sertifikalarını alabilirler.
×

Merhaba!

Destek talep etmek için eğitim danışmanlarımızdan birine tıklayın lütfen.

× Öğrenci İşleri