Acele et! İş fırsatı sunan üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!
2022-09-27T11:00
online-egitimler-bogazici-enstitusu
Başarıyı Boğaziçi Enstitüsü İle Yakalayın

Başarıyı Boğaziçi Enstitüsü İle Yakalayın


Hayatınızın her alanında başarı elde etmek, ancak nitelikli bir kurumdan alacağınız eğitim ile mümkündür. Alınacak eğitimin sağlam temellerle yükselmesi, ileriki süreçte tecrübe ile birleştiğinde hayat boyunca size çok şey katacaktır. Kariyeriniz için başarıyı Boğaziçi Enstitüsü ile yakalayabilir, eğitim kurumumuzun bilinirliği ve güvenilirliği gibi güçlerinden aldığınız sertifika ile yararlanabilirsiniz. 

Çalışma alanında büyük başarılar elde etmenize imkan verecek farklı birçok alanda örgün ve uzaktan eğitim alabilir, eğitimin sonunda ise Avrupa’da başta olmak üzere birçok ülkede geçerliliği bulunan Boğaziçi Enstitüsü sertifikası alabilirsiniz. 

Üstelik eğitim kurumumuzdan kurs alan öğrencilerimize ekstra olarak, ICSE eğitim sertifikası vermekteyiz. ICSE sertifikası ile yurtdışında eğitim aldığınız konuyla ilgili iş bulma imkanınız daha fazla olacaktır.

İş hayatında başarılı olmak ve iyi bir kariyer hedeflemek isteyenler için, sadece yüksekokul mezunu olmak günümüz şartlarında yeterli değildir. Çünkü zaman zaman artan işsizlik oranları, işverenleri daha nitelikli başvurular arasında tercih yapmaya zorlamaktadır. 

Bu nedenle alınacak üniversite eğitimi ile birlikte, çalışma alanı ile ilgili farklı dallarda eğitim veren kurumlardan sertifika almak daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Mesleki gelişimin yanı sıra kişisel gelişim konularında da alacağınız örgün ya da uzaktan eğitim kursları, işverenin sizi tercih etmesi için ayrı bir neden olacaktır.

Başarıyı Boğaziçi Enstitüsü İle Yakalayın

Başarı İçin Ne Yapmak Gerekir? 

Eğitim sadece belirli bir dönem için değil, ömür boyu sürdürülebilir bir olgudur. Bu nedenle sadece belirli bir işe girebilmek için günümüzde adeta zorunlu kabul edilen eğitimin dışında, kişinin kendisini sürekli geliştirmesi için özel eğitim kurumlarından farklı eğitimler alınması başarı sağlamak için oldukça önem arz etmektedir. 

Bu sayede bulunduğunuz iş ortamından nitelikli kişiler arasında isminizin geçmesi, sizin başarıya daha fazla yaklaşmanız anlamına gelecekler. Tüm bunların yanı sıra elbette ki eğitim alacağınız kurumun kalitesi de, kariyer hedefinizde başarı sağlamanın temel şartları arasındadır. 

Nasıl ki devlet üniversiteleri arasında bir prestij farkı bulunuyorsa, özel kurumlarda da toplumda yeterli kanıya ulaşmış popülerlik farkı da bulunmaktadır.

Gerek eğitimcileri ve akademisyenleri ile ve gerekse eğitim kalitesi ile Boğaziçi Enstitüsü, Türkiye genelinde tercih edilen örgün ve uzaktan eğitimin sorunsuzca yapıldığı kurumların başında gelmektedir. 

Kurumumuz tarafından verilen sertifikalar da yine yurt içi ve yurt dışında size çeşitli iş olanakları ve terfi imkanları sunmaktadır.

Başarı Elde Etmek. Boğaziçi Enstitüsü.

Alacağınız Boğaziçi Enstitüsü sertifikalı eğitimler sayesinde diğer insanlara göre iş başvurularında daha tercih edilebilir olmanız mümkündür. Çünkü özel ve kamu kuruluşları için, daha fazla nitelikli olunması verimlilik için esas görülmektedir. Almış olduğunuz sertifikalı eğitim yapacağınız iş başvurusu ile aynı kategoride yer almasa bile, o sektörün daha yakın pozisyonlarında istihdam edilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra sertifika sahibi olmak, kendinize olan özgüvenin artarak işinize olumlu yansımasını da sağlayacaktır. Nereden bakarsak bakalım yüksekokul mezuniyetinin yanında farklı eğitim sertifikalarının bulunması, ömür boyunca başardı sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Alınan her sertifikalı eğitim, mesleki gelişim eğitimleri de dahil olmak üzere, kişisel gelişiminize önemli faydalar sağlayacaktır. Bu yüzden hayat boyu sürdürülebilir eğitim için, verdiğimiz eğitimlerin ders içeriği sadece günübirlik değil, geleceğe yönelik adımları nasıl atacağınızı da ele almaktadır.

Çalışmalarınızda iyi bir motivasyonla başarı elde etmek için ayrıca ihtiyaç hissedebileceğiniz sertifikalı eğitim programları, kendinize ait işletmelerde de sizi ön plana çıkaracaktır. Eğitimin doğru adresi Boğaziçi Enstitüsü sertifikalı eğitim programlarına katılmak için, bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

Kendi alanında uzman eğitimcilerimiz ve akademisyenlerimiz ile sizlere en kaliteli eğitimi sunmak için ve başarıya ulaşmanız için, Boğaziçi Enstitüsü olarak hazırız.

Başarı Elde Etmek. Boğaziçi Enstitüsü.

Yazı Değerlendirmesi : 0 Puan
Toplam : 0 Yorum

 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
0

  Yazı Puanı

  Yazı Değerlendirmesi : 0
  Toplam : 0 Yorum

  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  Yorumlar

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü :{{yrm.cevap}}
  Yorum & Oylama Ekle

  • Bu yazıyı beğendiniz mi?