2021 Yılında Ücretsiz Sertifika Nasıl Alınır?
2021

2021 Yılında Ücretsiz Sertifika Nasıl Alınır?


Uzaktan eğitime ilgi sürekli artıyor. Evet pandemi önemli bir etken. Ancak bu ilginin en önemli sebebi yeni bir meslek öğrenmek. Haklı bir istek. Artık dijitalleşen bir dünyada yaşıyoruz. Dijital dünya teknoloji tabanlı yeni nesil meslekleri gerektiriyor. Aynı zamanda bu mesleklerde uzmanlaşan kalifiye personele ihtiyaç var. Uzman personel nasıl yetişecek? Süratle iş dünyasına nasıl kazandırılacak? Çözüm ne? Hemen cevap verelim. Çözüm hızlı ve kaliteli sonuç veren Online Eğitim teknolojisi. Günümüzün alternatifsiz, en çabuk ve sonuç odaklı eğitim modelinden bahsediyoruz.   

Siz de bu dönemde kariyer planlamanızda değişikler yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Belki pandemi sürecinde işinizi kaybettiniz. Ya da düşük gelir seviyesi olumsuz etkiliyor. Ancak sebep ne olursa olsun mutlaka online eğitim programlarını incelemenizde fayda var. Değişime ayak uydurabilmek için Uzaktan Eğitim Kurumları sizin içinde yeni bir kariyerin başlangıcı olabilir. Bu aşamada size üst düzey destek sağlamak amacıyla yazdık bu makaleyi.

 

Ücretsiz Sertifika Programları

Burada olduğunuza göre artık biliyorsunuz. Uzaktan Eğitim Kurumları Online Sertifika Programları düzenliyor. Kayıt ücretsiz. Eğitim programları ise son derece kaliteli ve uygun fiyatlı. Bütün masrafınız sadece bu olacak. Şunu da özellikle belirtelim. Ücretli olanlar yanında Ücretsiz Sertifika Programları gibi bir seçeneğinizde var.

Yepyeni bir başlangıç için  Ücretsiz Sertifika Programları  ile ilk adımınızı atabilirsiniz. Tamamı uzman eğitmenler tarafından oluşturuldular. Hepsi özenle hazırlanmış, son derece kaliteli eğitimler. Alacağınız Sertifikalar öz geçmişinizi çok farklı bir boyuta taşıyacak. İş başvurularınızda bir adım öne çıkacaksınız. Makalemizde tavsiye niteliğinde sunduğumuz ücretsiz sertifikalar sizi dijital dünyaya hazırlayacak.  

Eğitimlere katılıp sertifikanızı aldığınızda artık yepyeni bir meslekle iş hayatına atılmanız mümkün. Dijital dünyanın ihtiyaç duyduğu meslekler bunlar. Günümüzün gözde sektörleri olan Dijital pazarlamadan, sosyal medya uzmanlığına, ücretsiz SEO eğitiminden, işaret dili kursuna kadar birçok alanda Ücretsiz Sertifika alabilirsiniz.

Şimdi Uzaktan Online Eğitim sektörüne yönelelim. Ve sektörün başarılı kurumlarından Boğaziçi Enstitünün sunduğu ücretsiz sertifikaları inceleyelim. Ancak önce şunu belirtmekte fayda var. Siteye hemen üye olabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsiz. Üyeliğinizin ardından aşağıda listeleyeceğimiz Ücretsiz Sertifika Programları için katılım işlemlerinizi hemen başlatmak akıllıca bir strateji olacaktır. İstediğiniz birini ya da tamamını almak için kendi planlamanızı oluşturabilirsiniz.

Hatırlatmamızı yaptık. Artık makalemizin başlığında sorduğumuz sorunun cevabını verebiliriz. Neydi sorumuz: 2021 Yılında Ücretsiz Sertifika Nasıl Alınır? Cevap: Bunun için Boğaziçi Enstitüsü Ücretsiz Sertifika Programları son derece etkili bir çözüm. Sertifikaları inceleyelim;

 

2021 Yılının 7 Ücretsiz Sertifika Programı

 

» 1 - Ücretsiz SEO Eğitimi

Ücretsiz Seo Eğitimi, kariyerini SEO Uzmanı olarak yapmak isteyenler için oldukça iyi bir seçim. SEO hakkında duyduklarınızı bu eğitimle pekiştirmeniz mümkün. Hatta çok daha fazlasını öğrenerek üst düzey bir bilgi birikimi sağlayabilirsiniz. Herhangi bir firmada SEO Uzmanı olarak çalışmak ya da kendi web sitelerinizin SEO sürecini bizzat yönetebilmek için ücretsiz olarak sunulan bu kurs tam size göre. Alacağınız SEO Uzmanlığı Sertifikası ise öz geçmişinize ekleyeceğiniz vitamin gibi olacak.

 

» 2 - Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi

Gerek aile içinde gerekse iş hayatınızda iletişim sorunu yaşayabilirsiniz. Ya da arkadaş çevrenizde. Sorun hangi kanal olursa olsun daha iyi iletişim kurmak kuşkusuz en temel isteklerinizden biri. Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi ile istediğiniz seviyeyi elde ediyor olacaksınız. Böylece insanlarla daha sağlıklı, sevgi ve anlayış dolu, samimi bağlantılar kurabilirsiniz. Dahası Etkili İletişim Teknikleri Sertifikası  sahibi olmak yeni iş başvurularınızda özellikle tercih edilme noktanız olabilir.

 

» 3 - Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi

Tükenmişlik Sendromu psikoloji bilim dalının konularından biri. Aynı zamanda günümüz insanının en temel sorunlarınında başında geliyor. Her insana göre farklı bir yapıya bürünen ciddi bir sorun bu. Hayat kalitesinide ciddi anlamda etkiliyor. Özellikle yoğun çalışma ortamlarında tıp, mühendislik gibi eğitim alanlarında çok görülen yeni nesil bir hastalık. Buna karşı alacağınız Tükenmişlik Sendromuyla Başa Çıkma Eğitimi  sayesinde daha iyi bir seviye yakalıyor olacaksınız.

 

» 4 - Stresle Başa Çıkma Eğitimi

Günümüzde genelde iş hayatında kendisini gösteren bir sorun bu. Aslında ciddi bir hastalık. Stres beynin kendisini korumak için oluşturduğu bir tepki. Ancak beyin tarafından gösterilen bu tepki bazen çok uzun sürüyor. Bu durumda gerek sinir sistemi, gerekse genel sağlık son derece olumsuz etkilenmekte.

Boğaziçi Enstitüsü tarafından sunulan  Stresle Başa Çıkma Eğitimi sayesinde bu sorunu aşabilmeniz mümkün. Öncelikle hayatınızdaki stres noktalarını tespit etmeyi öğreneceksiniz. Daha sonraki aşamada akılcı davranış kalıplarıyla sergileme var. Daha sakin, keyifli ve başarılı çalışma hayatı için bu eğitim iyi bir başlangıç olacak.

 

» 5 - İşaret Dili Eğitimi

Biliyorsunuz toplumda konuşma işlemini yapamayan kişiler mevcut. Onlar arkadaşlarınız, belki en yakınınız yavda herhangi bir vatandaş. Onların çeşitli mimik, jest ve vücut dili hareketleri ile iletişim kurabilmelerini sağlayan metota İşaret Dili diyoruz. 

Anayasal bir hak olarak yasalarımızda yer alan bu metotun varlığı son derece gerekli. Engelli bireylerle iletişimi kolaylaştırmak adına çok önemli bir adım. İşitme engelliler federasyonu onaylı işaret dili kursumuz bu anlamda ciddi bir rol üstleniyor.

Alacağınız İşaret Dili Sertifikası ile bu alanda uzmanlığınızı tescilleyebilirsiniz. Böylece birçok kurumda ücretli pozisyonda işe girebilmeniz mümkün. Aynı zamanda destek amacıyla ücretsiz hizmette verebilirsiniz. Öz geçmişinizde İşaret Dili Eğitimi Sertifikası gibi bir özelliğin bulunması kuşkusuz iş başvurularınızda sizi bir adım öne çıkaracaktır.  

 

» 6 - Ücretsiz After Effects Eğitimi

Ücretsiz After Effects Eğitimi oldukça kapsamlı bir eğitim. Çok aranan dijital bir meslek. Kariyer sitelerinde çok sayıda After Effects İş İlanları göreceksiniz. Bir hayli prestijli. Aynı zamanda iyi derece maaş alabilirsiniz.  Ücretsiz After Effects Eğitimi  ile dijital reklam sektörüne donanımlı giriş yapacaksınız.

After Effects Uzmanlığı yeni nesil bir iş modeli. Çok iyi bir kariyer yolculuğu. Tam zamanlı ya da bireysel çalışabilirsiniz. Her iki durumda da çok iyi kazanç sağlayacaksınız. Hemen siteye kaydolabilir tamamen ücretsiz eğitimi başlatabilirsiniz. Başarı ile bitirdiğinizde uluslararası geçerliliğe sahip 3 sertifika sunulacak size. Üniversite onaylı dünya çapında geçerli sertifikalar. Bu kadar kapsamlı bir imkâna ücretsiz ulaşıyorsunuz.

 

» 7 – Uygulamalı C++ Programlama Dili Eğitimi

C++ Programlama Dili nesne yönelimli bir dil. Yüksek performanslı uygulamalar kodlamak için kullanılıyor. Başta Windows işletim sistemi olmak üzere çok sayıda program C++ ile kodlanmıştır. Hatta Google, Youtube, Twitter, Facebook gibi portalların temelinde de C++ Programlama Dili var. Günümüzde iş dünyasının en çok ihtiyaç duyduğu uzmanlık alanıdır. Yine kariyer sitelerine bakarsanız çok sayıda;

» Yazılım Geliştirme Uzmanı Aranıyor

» C++ Programcı Aranıyor

» C++ Yazılım Uzmanı Aranıyor

Başlıklarında binlerce ilan göreceksiniz.  C++ Programlama Eğitimi  çok iyi bir başlangıç olacak. En az 5000 – 6000 TL maaşla başlayabileceğiniz prestijli bir kariyer yolculuğu. Artık Yazılım Uzmanı olarak anılacaksınız.

 

Sertifika Ne İşe Yarar?  

Dünya genelinde yapılan test ve araştırmalardan alınan sonuçlar net bir gerçeği gösteriyor. Çalışma hayatında tercih edilen personel olmak ya da mevcut pozisyonu koruyup daha ileri geçebilmek için Sertifika Programları  şart. Artık şirketler yeni işe alımlarda sertifikası olan, farklı eğitim deneyimleri ile bilgi seviyesini artırmış daha kalifiye kişilere öncelik veriyor.

Sertifika ne işe yarar?”  gibi bir soru sorduğunuzu düşünelim. Buna şu net cevabı vermek yeterli olacaktır. Sertifika sizin ilgili konudaki yetkinliğinizi belgeliyor. Dahası bilgi birikiminizi, branşınızda uzman olarak algılanmanızı sağlıyor. Kuşkusuz bunlar önemli kriterler. İş başvurularında da bu kriterlerin ön plana çıktığını biliyoruz. Hatta bunu birçok kez siz de gözlemlemiş olmalısınız. Dolayısı ile öz geçmişinizde fazladan bir sertifikanızın olması ekstra bir imkân. Böyle  artı bir özelliği asla göz ardı etmeyin.

Yazı Değerlendirmesi : 0 Puan
Toplam : 0 Yorum

 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
 • %0
0

  Yazı Puanı

  Yazı Değerlendirmesi : 0
  Toplam : 0 Yorum

  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  BOĞAZİÇİ ENSTİTÜ :{{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}